Sbor Dobrovolných Hasičů

Vás vítá na svých stránkách

Světlá Hora JPO II/1

Naše technika

Více snímků naších vozů najdete v sekci Technika.
V sekci Naše videa můžete shlédnout videa, které jsme natočili.

Celkem:     215304

Výjezdový den 12.10.2013

Znalosti hasiče se projeví až při zásahu, hasič musí být připraven i v těch nejobtížnějších podmínkách. A aby tohle bylo pravdou každým rokem se plánuje výjezdový den kdy velitel jednotky F.Lukovský, a profesionální hasič Moravskoslezského kraje Michal Frnka společně se zdravotníkem P.Gutem (děkujeme) nachystali na tento den cvičné výjezdy podobající se skutečným. Hasiči měli plno výjedů od brzkých ranních hodin až do večera, např. spádlý strom přes cestu, ošetření zraněných osob a jejich transport k RZ,odstranění bodavého hmyzu, hašení, a hledání osob v objektu, atd. Po každém zásahu následovalo vyhodnocení celé události už zmiňovanými v članku. Případné nedostatky nám zdělily, a poradily jakým chybám se vyvarovat.

poděkování také D. BEZOVI za foto a videodokumentaci zásahů
Holkám za skvělé buchty
D. Pelikánovi za klobásky
p.Lukovské za skvělý guláš