Sbor Dobrovolných Hasičů

Vás vítá na svých stránkách

Světlá Hora JPO II/1

Naše technika

Více snímků naších vozů najdete v sekci Technika.
V sekci Naše videa můžete shlédnout videa, které jsme natočili.

Celkem:     210233

Masopustní zábava 12.2.2010

Dne 12.2.2010 proběhla v kulturním sále Světlé Hory Masopustní zábava, kterou pořádali Hasiči Světlé Hory ve spolupráci s obcí. Akce se velice vydařila a účast byla nad očekávání vysoká.
Dramatický kroužek vedený mistrem Šmitrim ve spolupráci s hasiči si připravil velice podařené kulturní vystoupení s názvem "Labutí Jezero".
Jejich podání bylo velice zábavné a pobavilo diváky v celém sále. Naši hasiči si toto představení připravovali více než dva měsíce dopředu. Na jejich trénink dohlížel mistr Šmitri, který s našimi hasiči musel ztratit hodně nervů a drahocenného času. Po tomto náročném trénování předstoupili před naplněný sál se skvělým představením, za které se jim dostalo obrovského aplausu a diváci byli velice spokojeni.
Záznam z předstoupení naleznete jako odkaz na server youtube.
Zde bych taky chtěl zveřejnit masopustní průvod, na který naši hasiči dohlíželi a také se jej účastnili.
Byla to taková předehra k celé masopustní zábavě a návrat k vesnickým tradicím na oslavu masopustu. Tohoto průvodu se účastnilo mnoho občanů z naší obce. Tímto bych také rád poděkoval všem, kteří se tohoto průvodu celou obci zúčastnili.

na stránku: 10   20   30   40

strana: